[row h_align=”center”] [col span=”9″ span__sm=”12″ align=”center”]

راه اندازی کسب و کار آنلاین

[button text=”رزرو مشاوره رایگان” color=”success” radius=”10″ icon=”icon-angle-right” link=”#time-reserve”] [ux_image id=”887″ image_size=”large”] [/col] [/row] [row h_align=”center”] [col span__sm=”12″ align=”center”]

همانطور که بر همه ی ما روشن است، با آمدن کرونا در اواخر سال ۹۸ همه ی کسب و کار ها به سمت اینترنتی شدن سوق پیدا کردند و بسیاری از کسب و کار های بزرگ و کوچک به فروش محصولات خود به صورت آنلاین روی آورده اند. پس داشتن فروش آنلاین برای تمامی کسب و کار ها دیگر مزیت به حساب نمی آید بلکه هر سازمان و یا هر کسب و کاری که از فروش آنلاین کسب در آمد نمیکند، از بسیاری از رقبای خود به شدت عقب افتاده و ضرر میبیند.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که برای شروع کسب و کار آنلاین خود چه کاری باید انجام دهم؟

و یا شاید احساس نیاز در این مورد کرده باشید.

در ادامه با یارین وب همراه باشید.
و ویدیو زیر را تماشا کنید.
چون یارین وب با شماست.

[row_inner v_align=”middle” h_align=”center”] [col_inner span=”5″ span__sm=”12″ span__md=”6″ padding=”20px 0px 0px 0px” margin=”0px 0px 0 0px” align=”center” class=”video-col”] [video_button video=”https://yarinweb.com/wp-content/uploads/2021/10/یارین-وب.mp4″] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [divider align=”center” width=”50%” color=”rgb(13, 191, 102)”] [row v_align=”middle”] [col span=”2″ span__sm=”12″ visibility=”hide-for-small”]
[/col] [col span=”3″ span__sm=”12″]

طراحی سایت

[/col] [col span=”6″ span__sm=”12″] [ux_image id=”857″ image_size=”large” width=”80″] [/col] [/row]

اولین قدم برای داشتن کسب و کار خود بصورت آنلاین طراحی سایت میباشد که با توجه به حیطه ی کار شما میتواند بصورت شخصی سازی شده طراحی شود.

یک وب سایت خوب میتواند اعتبار زیادی به بیزینس شما ببخشد و اعتماد مشتریان را فراهم سازد و بدون محدودیت زمان و مکان حتی در خواب هم پول در بیاورید.

در مورد طراحی سایت های فروشگاهی در مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیک و ساماندهی و درگاه پرداخت الکترونیکی کنارتان خواهیم بود تا شما بدون نگرانی از موارد قانونی کسب و کار خود را گسترش دهید.

[divider align=”center” width=”50%” color=”rgb(13, 191, 102)”] [row v_align=”middle” h_align=”right”] [col span=”6″ span__sm=”12″ align=”right”] [ux_image id=”858″ image_size=”large” width=”80″] [/col] [col span=”3″ span__sm=”12″ force_first=”small”] [ux_text text_align=”left” text_align__sm=”right”]

طراحی لوگو

[/ux_text] [/col] [col span=”2″ span__sm=”12″ visibility=”hide-for-small”]
[/col] [/row]

دومین قدم طراحی لوگو میباشد که یکی از بخش های اساسی به حساب می آید چون از اولین تصاویریست که از سازمان، شرکت و یا کسب و کار شما در ذهن مخاطب می ماند که این موضوع بحث حیاتی در جذب مشتری میباشد. این مورد را جدی بگیرید.

[divider align=”center” width=”50%” color=”rgb(13, 191, 102)”] [row v_align=”middle”] [col span=”2″ span__sm=”12″ visibility=”hide-for-small”]
[/col] [col span=”3″ span__sm=”12″]

سئو سایت

[/col] [col span=”6″ span__sm=”12″] [ux_image id=”859″ image_size=”large” width=”80″] [/col] [/row]

یکی از مسائل مهمی که بعد از طراحی سایت و لوگو شما بسیار اهمیت دارد سئو سایت شماست، اگر شما بهترین و بهینه ترین وب سایت و زیباترین لوگو راهم طراحی کرده باشید، بدون داشتن سایتی که روی سئو آن کار کرده باشید و محتوایی سئو شده و منحصر به فرد در زمینه ی خود ندارید، عملا شما نمیتوانید نتیجه ی خوبی بگیرید در نتیجه داشتن سایت با محتوایی سئو شده و مواردی دیگر بسیار مهم است با این تفاسیر شاید برای شما سوال پیش بیاید که سئو چیست؟چه کاربردی دارد؟

در واقع سئو به تکنیک ها و روش هایی گفته میشود که برای بالا بردن تعداد بازدید کنندگان سایت و کسب رتبه بالا در موتور های جست و جو بکار برده میشود که خب این موجب جذب بیشتر مشتری و افزایش فروش محصولات شما میشود.
سئو جز بهترین روش های ماندگار برای فروش و جذب مخاطب هدفمند است.

بهینه سازی سایت موجب میشود تا زمانی که کلمات کلیدی (کلماتی که شما به عنوان واژه اصلی در محتوای خود قرار میدهید) شما در موتور های جست و جو سرچ میشود، صفحه ی وب سایت شما جز وب سایت های صفحه اول بالا بیاید و در نتیجه کاربر شما را برای مقصود خود انتخاب کند.

[divider align=”center” width=”50%” color=”rgb(13, 191, 102)”] [row v_align=”middle” h_align=”right”] [col span=”6″ span__sm=”12″ align=”right”] [ux_image id=”860″ image_size=”original” width=”70″] [/col] [col span=”3″ span__sm=”12″ force_first=”small”] [ux_text text_align=”left” text_align__sm=”right”]

اینستاگرام مارکتینگ

[/ux_text] [/col] [col span=”2″ span__sm=”12″ visibility=”hide-for-small”]
[/col] [/row]

یکی از موضوعات حیاتی دیگری که نقش بسزایی در رونق فروش محصولات شما دارد اینستاگرام میباشد، سوالی که پیش می آید اینستاگرام چه کارایی دارد؟ و چه کاربردی در رونق کسب و کار انلاین شما دارد؟

امروزه بخاطر کاهش فعالیت حضوری شرکت ها،سازمان ها،حتی کسب و کار ها بسیار از مشاغل سعی در معرفی و فروش محصولات و خدمات خود به مشتریان دارند، اینستاگرام یک پاساژی است که ۵۰ میلیون کاربر به صورت روزانه از آن بازدید میکنند. بخاطر اینکه از اقشار مختلف کاربران بسیاری دارد، میتواند بستر خوبی برای فروش محصولات باشد.

طبق گزارشات محققین حدود ۳ میلیارد نفر از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند،این واقعا رقم کمی نیست، پس بی درنگ از بستری که فراهم است نه تنها اینستاگرام بلکه بسیاری از نرم افزار هایی که برای فروش محصول بستر را فراهم کرده اند.استفاده کنید. شما به راحتی میتوانید در اینستاگرام محصولات خود را بفروش برسانید البته این موضوع به مهارت نیاز دارد زیرا هر آنچه که محتوای بهتری چه از لحاظ بصری، چه از لحاظ محتوای جذاب میتواند در فروش شما نقش بسیاری داشته باشد.

[divider align=”center” width=”50%” color=”rgb(13, 191, 102)”] [row v_align=”middle” h_align=”center”] [col span=”2″ span__sm=”12″ visibility=”hide-for-small”]
[/col] [col span=”4″ span__sm=”12″]

لوگو موشن

[/col] [col span=”5″ span__sm=”12″ span__md=”6″ padding=”20px 0px 0px 0px” margin=”0px 0px 0 0px” align=”center” class=”video-col”] [video_button video=”https://yarinweb.com/wp-content/uploads/2021/10/logo-motion.mp4″] [/col] [/row]

به این نکته توجه داشته باشید که این روز ها بیشتر کاربران به رنگ ها، طراحی و ظاهر صفحات توجه میکنند. یکی از مواردی که در برند سازی موجب میشود تا برند شما در ذهن مشتریان باقی بماند، لوگو موشن میباشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که لوگو موشن چیست؟
در واقع اگر بخواهیم به زبانی ساده لوگو موشن را توضیح دهیم لوگو موشن روشی است که یک لوگو یا آرم به وسیله ی صدا و نماد های گرافیکی متحرک نمایش داده میشود.

اگر شما به دنبال شروع کسب و کار آنلاین خود میباشید و نگران صرف هزینه و‌ وقت خود هستید، نگران نباشید شما میتوانید تمامی مراحل از صفر تا صد کسب و‌ کار آنلاین‌ خود را به تیم ما در یارین وب بسپارید.
شما میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم زیر مشاوره مرتبط با کسب و کار خود را دریافت کنید.

کارشناسان و مهندسین ما با شما صحبت خواهند کرد‌.

[scroll_to link=”#time-reserve” bullet=”false”] [divider align=”center” width=”50%” margin=”3.8em” color=”rgb(13, 191, 102)”] [row h_align=”center”] [col span=”4″ span__sm=”11″ align=”right”] [button text=”رزرو از طریق تلفن” style=”outline” radius=”8″ expand=”true” icon=”icon-phone” link=”tel:09136559112″] [/col] [col span=”4″ span__sm=”11″] [button text=”رزرو از طریق واتس اپ” color=”success” style=”outline” radius=”8″ expand=”true” icon=”icon-envelop” link=”https://wa.me/989927739067″] [/col] [col span=”11″ span__sm=”11″]

[bookly-form hide=”staff_members,date,week_days,time_range”]

[/col] [/row]